خانه / رزرو هتل / رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

انواع هتل

همان‌طور که می‌دانید هتل‌ها انواع مختلفی دارند که مسافران با توجه به شرایط مالی و سفر خود می توانند اقدام به رزرو هتل برای سفارت کنند. متل، هتل پانسیون، ریزورت هتل و هتل آپارتمان از انواع هتل هایی می باشد که می توان رزرو کرد. البته هتل ها با توجه به ستاره های آن نیز دسته بندی می شوند.

متل دارای حداقل امکاناتی می باشد که یک اقامت گاه می تواند داشته باشد. متل ها معمولاً دارای رستوران نیستند و لابی نیز ندارند. متل ها معمولاً اقامتگاه هایی بین راهی می باشند.هتل پانسیون ها دارای اتاق غذاخوری، لابی، کتابخانه در اتاق ها و … می باشند. مسافران باید در ساعاتی معین برای صرف صبحانه، ناهار و شام به غذاخوری مراجعه کنند.

ریزورت هتل اقامتگاه هایی لوکس می باشند که معمولاً در کنار ساحل و یا چشمه های معدنی واقع می شوند. این اقامتگاه شبیه سوییت است که هر شخصی می تواند در یکی از آن ها اقامت کند.

هتل آپارتمان بسیار شبیه اجاره کردن یک واحد در یک آپارتمان است. امکانات این دسته از هتل کمتر می باشد و شما در آن می توانید به آشپزی بپردازید.

هتل اقامتگاهی می باشد که الزاماً رستوران و لابی دارد. امکانات اتاق ها و هتل ها با توجه به ستاره آن ها متفاوت از هم می باشد.

هتل های دو ستاره دارای حداقل امکانات می باشد که این امکانات شامل داشتن تلویزیون رنگی، مبلمان، تخت و … با دکوراسیونی جذاب می شود.

هتل های سه ستاره تمامی امکانات هتل های دوستاره را با کیفیتی بالاتر دارد. ضمن این که در این هتل ها وجود بیش از یک رستوران در آن، خدمات بدار کردن و … نیز اضافه می شود.

هتل های پنج ستاره دارای خدمات بالا با کیفیت بیشتر و لوکس تر می باشد. شما در این هتل هزینه ای بسیار بیشتر نیز باید بپردازید.

رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

چگونه برای سفارت هتل رزرو کنیم؟

رزرو هتل برای سفارت باید تحت یک سری شرایط صورت پذیرد. در واقع شما نمی توانید هر هتلی که دلخواهتان می باشد را رزرو کنید.

هتلی که انتخاب می کنید و می خواهید برگه رزرو آن را به سفارت ارائه دهید باید در نزدیکی سفارت باشد و یا مرکز شهر باشد.

حداقل باید چهار ستاره باشد تا مورد پذیرش سفارت واقع شود. در انتخاب هتل دقت کنید که خارج از محدوده شهری و یا اطراف آن واقع نشود.

پس از انتخاب هتل و واریز وجه اولیه برای رزرو شما می توانید واچر هتل را پرینت گرفته و در روزی که می خواهید به سفارت مراجعه کنید به افسر سفارت تحویل دهید.

باید در تمام مدتی که قصد اقامت در کشور مقصد دارید هتل رزرو کنید تا محل اقامت شما برای سفارت مشخص باشد. اگر قصد سفر در چند کشور دارید باید در تمامی آن ها هتل رزرو کرده باشید.

اگر دعوت نامه داشته باشید، با هماهنگی شخص فرستنده می توانید منزل وی را به عنوان محل اقامت خود معرفی کنید و هتل رزرو نکنید.

در رزرو هتل برای سفارت چه نکاتی مهم است؟

در رزرو هتل برای سفارت باید دقت داشته باشید که هتلی که رزرو می کنید واقعی باشد. در این بین برخی افراد سود جو با اخذ هزینه از شما اقدام به رزرو هتل صوری می کنند.

سفارت به دقت تمامی مدارک شما را بررسی می کند. در صورتی که کوچک‌ترین نقصی در پرونده شما مشاهده کند درخواست شما رد خواهد شد.

رزرو هتل را به کسی بسپارید که در این زمینه تجربه و تخصص دارد. پشتیبانی سایت رزرو هتل از شرکت ماکان سیر آسمان شما را در زمینه اخذ هتل راهنمایی خواهد کرد.

ضمن توجه به نکاتی که هنگام رزرو هتل باید رعایت کنید این مهم را هرگز فراموش نکنید که هتل صوری ممکن است منجر به رد درخواست ویزای شما شود.

هنگام رزرو هتل دقت داشته باشید که هتل شما قابلیت کنسلی نیز داشته باشد زیرا ممکن است سفارت با درخواست ویزای شما موافقت نکند.

واچری که شما به سفارت تحویل می دهید باید واقعی باشد و در صورتی که سفارت استعلام بگیرد و اتاقی برای شما در هتل اعلام شده رزرو نشده باشد درخواست شما رد می شود.

اگر بخواهید که واچر شما همراه با مهر و امضای هتل باشد باید هزینه هتل را به صورت کامل بپردازید. در غیر این صورت واچر شما تنها با لوگو و سربرگ هتل همراه است.

واچرهایی که از سایت booking.com صادر می شود فاقد هر گونه ارزش برای سفارت می باشد و این واچرها صوری می باشند.

چه مدارکی برای رزرو هتل لازم است؟

برای این که مشاورین مجرب و متخصص ما برای شما در هر شهری که می خواهید هتل رزرو کنند تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی یک تصویر از پاسپورت خود و تاریخ رفت و تاریخ برگشت (مدت اقامت در هتل) برای ما ارسال کنید.

ما در کمترین زمان ممکن برای شما هتل رزرو خواهیم کرد تا بتوانید به سفارت ارائه دهید. در صورتی که قصد سفر به چند کشور را دارید محل اقامت و تاریخ مورد نظر خود را به ما ارائه دهید.

چه موقع باید واچر هتل گرفت؟

قبل از ورود به سفارت در وقت سفارت اخذ شده باید واچر هتل خود را همراه دیگر مدارکی که لازم است، به سفارت تحویل دهید.دقت داشته باشید که شما مدارک را به سفارت تحویل می دهید تا پس از بررسی موافقت و یا مخالفت خود را با اخذ ویزای شما ابلاغ نمایند.پس از این که پاسخ سفارت را دریافت کردید اگر مبنی بر اخذ ویزا بود می توانید با توجه به اعتبار ویزای خود اقدام به رزرو هتل به صورت قطعی نمایید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

رزرو هتل با سربرگ هتل تحویل فوری

توضیحاتی درباره رزرو هتل رزرو هتل با سربرگ یا همان واچر هتل یکی از مدارکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *