خانه / دسته‌بندی نشده / وقت سفارت برای همه کشورها

وقت سفارت برای همه کشورها

وقت سفارت چیست؟

این مطلب برای شما آماده شده است تا از چیستی وقت سفارت، انواع آن، چگونگی اخذ وقت سفارت و … اطلاع پیدا کنید.

برای سفر به برخی از کشورها از ایران باید ویزای این کشورها را اخذ کرد تا بتوان وارد این کشورها شد. برای سفر به این کشورها باید برای درخواست اخذ ویزا به سفارت مراجعه کرد.

در چند سال اخیر با توجه به بالا رفتن تقاضا سفارت ها برای این که از بی نظمی جلوگیری کنند اقدام به ارائه وقت به متقاضیان کردند.

به این ترتیب کلیه متقاضیان قبل از این که بخواهند به سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه کنند ابتدا باید وقت سفارت کشور مقصد را اخذ کنند.

هر کشوری قوانین مخصوص به خود را دارد و سفارت ها نیز سیاست های مختلفی را اتخاذ کردند و متقاضیان ملزم به رعایت این قوانین هستند.

هنگام ورود به سفارت نیز باید قوانینی را رعایت کرد تا از ورود شما به سفارت جلوگیری نشود و وقت اخذ شده از دست نرود.

نکته مهم دیگر این است که کلیه متقاضیان باید در تاریخ تعیین شده مدارک خود را ارائه دهند و مراحل انگشت نگاری و … را پشت سر بگذارید.

برای این که وقت سفارت را از کشور مقصد اخذ کنید بهتر است که ابتدا درباره قوانین سفارت آن کشور مطالعه کنید و اطلاعات کامل را کسب کنید.

با توجه به سیاست ها جهانی برخی از کشورها در ایران سفارت خانه ندارند و متقاضیان برای انگشت نگاری و … باید به کشورهای همسایه مراجعه کنند.

برخی از کشورها هم به دو شکل حضوری و آنلاین وقت سفارت را به متقاضیان اختصاص می دهند تا بتوانند کارهای خود را پیش ببرند.

وقت سفارت همه کشورها

انواع وقت سفارت چیست؟

به طور کلی برای اخذ وقت سفارت هر کشوری به دو شکل فوری و عادی می توان اقدام کرد. وقت سفارت عادی هزینه کمتری دارد اما در بازه یک تا سه ماهه اخذ خواهد شد.

وقت سفارت فوری به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از دو هفته وارد سفارت شوید و پرونده خود را برای بررسی به جریان بیندازید.

این نوع وقت سفارت ها توسط شرکت های خدمات مسافرتی ارائه می شود و شما می توانید با کمترین هزینه این وقت سفارت ها را از ما بخواهید.

چرا باید وقت سفارت اخذ کنیم؟

همان طور که در مطلب قبلی گفته شد وقت سفارت را برای مراجعه به سفارت، ارائه مدارک و یا انگشت نگاری باید اخذ کنیم.

در حقیقت این وقت سفارت به کارها نظم می بخشد و متقاضیان در تاریخ تعیین شده بدون معطلی و سختی می توانند مدارک خود را به سفارت تحویل دهند.

برای کدام کشورها باید وقت سفارت اخذ کرد؟

برای سفر به برخی از کشورها باید ویزایی اخذ کرد که در پی بررسی مدارک ارائه می شود. برای سفر به تمام کشورهای حوزه شینگن باید ویزا داشته باشید.

تنها 27 کشور در جهان هستند که ایرانی ها می توانند بدون اخذ ویزا به آن ها سفر کنند که برخی از آن ها همین کشورهای همسایه می باشند.

برای سفر به کشور لبنان، ترکیه، ارمنستان، گرجستان ، صربستان، مالزی، تاجیکستان و … ایرانی ها نیازی به اخذ ویزا ندارند و اجازه ورود آن ها در فرودگاه صادر می شود.

چگونه وقت سفارت بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت ReservHotels تماس حاصل فرمایید.

متقاضیان می توانند در دو حالت حضوری و آنلاین اقدام به اخذ وقت سفارت کشور مورد نظر کنند تا بتوانند درخواست ویزای خود را به سفارت ابلاغ کنند.

به عنوان مثال برای اخذ وقت سفارت کانادا فرد می تواند به صورت حضوری با در دست داشتن کلیه مدارک به سفارت مراجعه کند و وقت سفارت را اخذ کند.

در این حالت متقاضی مجبور است تا یک سفری اضافه به کشورهای همسایه داشته باشد تا فقط مدارک را ارائه دهد و وقت سفارت را کسب کند.

این حالت پیشنهاد نمی شود زیرا هم در وقت و هزینه اسراف می شود و هم این که در صورتی که کوچکترین خطایی در این پرونده ها باشد دیگر نمی توان آن را تصحیح کرد.

برای اخذ وقت سفارت به صورت آنلاین تنها کافی است تا به سایت کشور مقصد مراجعه کنید و ابتدا شرایط آن را بررسی نمایید.

در این حالت شما به وجود شخصی با تجربه و متخصص نیاز خواهید داشت تا از بروز مشکلات و اشتباهات احتمالی جلوگیری کند.

برای اخذ وقت سفارت کانادا کلیه مدارک را به صورت ترجمه شده و اسکن شده باید در سایت کانادا آپلود نمایید و پس از آن هزینه سفارت را با یک کارت بین المللی بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. با ما همراه شوید تا در کمترین زمان ممکن ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید.

پس از اخذ وقت سفارت چه باید کرد؟

در کشورهای حوزه شینگن پس از اخذ وقت سفارت باید کلیه مدارک را به صورت ترجمه شده در تاریخ اخذ شده به سفارت تحویل دهید.

در این روز متقاضی باید هزینه سفارت را نیز به صورت کامل بپردازد تا بررسی مدارک وی آغاز شود. این هزینه باید بدون کم و زیاد به سفارت پرداخته شود.

سفارت به مقدار محدودی پول خورد دارد به همین جهت ممکن است باقی مانده پولی برخی از افراد را نتواند بپردازد و متقاضیان دچار دردسر شوند.

سفارت پی از دو تا چهار هفته نتیجه را از طریق ایمیلی که هماره مدارک متقاضی به ثبت رسیده است، ارسال می کند. این پاسخ دارای دو وجه مثبت و منفی است.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت باشد باید با ارائه گذرنامه به سفارت ویزای مورد نیاز خود را دریافت کنید و پس از آن سفر را آغاز کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد می توانید دو تا چهار ماه پس از دریافت پاسخ با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزا اقدام نمایید.

برای اخذ وقت سفارت کشورهای مختلف و اخذ ویزای شینگن با 02166909670 تماس بگیرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت و ویزای شینگن فوری و عادی

وقت سفارت چیست؟ در این مطلب قصد داریم تا درباره وقت سفارت و چگونگی اخذ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *